Apotheek Römkens

Jouw Apotheek

Wij zijn er voor jou. Voor jouw gezondheid en welzijn. Met zorg, aandacht en een positieve blik staan we altijd voor je klaar. Met professionele kennis zorgen we ervoor dat je veilig en verantwoord omgaat met je medicijnen. Zorg, zonder zorgen. Zo willen we jouw welzijn beschermen. Atijd met een glimlach want wij zijn jouw apotheek.

Inschrijven
Header afbeelding

Services van uw apotheek

Bij Apotheek Römkens bieden wij u graag persoonlijke aandacht om u optimaal te ondersteunen bij het gebruik van geneesmiddelen. Stel uw vraag aan een van onze assistentes of maak een afspraak met de apotheker. Op onze website kunt u eenvoudig 24 uur per dag een herhaalrecept aanvragen. Ook maken wij gebruik van de Uw Zorg Online app. Daarnaast vindt u een uitgebreid aanbod aan informatie over geneesmiddelen, gezondheid en zelfzorg. Onze nieuwe openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.30. Van 12.30 tot 13.30 zijn wij gesloten.

Petitie pleit voor zelfbeschikking bij euthanasie: niet arts, maar persoon zelf beslist

Ruim 60 procent van de Nederlanders wil meer zelfbeschikking bij euthanasie. Een petitie met 40.000 handtekeningen vraagt dat mensen zelf mogen bepalen over hun levenseinde, niet de arts. De Tweede Kamer bespreekt dit voorstel. Sinds 2002 bestaat het recht op euthanasie, dat door 92 procent van de bevolking wordt gesteund.


Lees het hele artikel op: Nationale zorggids
Publicatiedatum: 07-10-2025


Terug naar overzicht